Sierpniowa promocja SPA - Aqua Park Sopot

Sierpniowa promocja SPA

Oferta ważna

od 01.08. do 31.08.2022


Vouchery dostępne w Biurze Obsługi Klienta. Termin realizacji 1 miesiąc.
Stop Cellulite ujędrniający masaż bańką chińską
40 min., 99 zł
Poprawia krążenie krwi, przyspiesza metabolizm i usuwa nadmiar toksycznych substancji. Dzięki temu możliwe jest przyspieszenie procesów spalania tkanki tłuszczowej i widoczna redukcja cellulitu. Masaż obejmuje wybrane partie ciała: uda, pośladki i brzuch.

Kokosowy Raj odprężający masaż  całego ciała oraz głowy
70 min., 149 zł
Masaż olejem kokosowym całego ciała oraz głowy przenosi w stan błogiego, letniego relaksu. Olej kokosowy bogaty w witaminy A i E działa odżywczo, regenerująco i nawilżająco. Masaż idealnie sprawdza się dla osób przemęczonych, potrzebujących odpoczynku.

Wakacyjny rytuał Argan ze Złotem oczyszczający peeling oraz masaż
90 min., 195 zł

Wprowadza w stan głębokiego odprężenia, odbudowuje siły witalne organizmu, wspomaga detoksykację, dotlenia ciało i umysł. Peeling cukrowy, z dużą zawartością olejku arganowego jednego z najcenniejszych naturalnych olejków roślinnych, powszechnie wykorzystywanego do pielęgnacji skóry, włosów i paznokci z dodatkiem witaminy E, protein z mleka koziego i 24-karatowego złota. Delikatnie oczyszczający i silnie odżywiający, dla skóry suchej, bardzo suchej, dojrzałej lub przy regeneracji skóry po długich kąpielach słonecznych. Do masażu wykorzystywany jest olej na bazie naturalnych olejów: sojowego, oliwy z oliwek, arganowego, sezamowego, winogronowego, avocado (ecocertyfikowany), buriti (ecocertyfikowany), słodkich migdałów i makadamia. Olej zawiera drobinki złota, które pozostają na skórze, doskonały do pielęgnacji skóry opalonej, podkreśla opaleniznę.

NasiPARTNERZY

Park Wodny Sopot Sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie zarejestrowana przez Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 18 450 000 złotych. KRS: 0000018353, REGON: 191828357, NIP: 585-13-53-942.