Zasady bezpieczeństwa - Aqua Park Sopot

Zasady bezpieczeństwa

Najważniejsze jest bezpieczeństwo gości ale również naszych pracowników.

Prosimy o zakrywanie ust i nosa oraz o dezynfekcję rąk.

Ze względów bezpieczeństwa, prosimy o płatności bezgotówkowe lub zakup biletu online na naszej stronie.

Sytuacja jest dynamiczna. Dostosowujemy ofertę i procedury do zmieniających się przepisów. Na terenie Aquaparku poza regulaminem obiektu obowiązują nowe zasady bezpieczeństwa: np. zachowanie 2 metrowego odstępu oraz zasłanianie nosa i ust w holu i szatniach. Przy głównym wejściu do Aquaparku znajduje się dystrybutor do dezynfekcji rąk. We wszystkich newralgicznych punktach, takich jak bary czy wejście do szatni i toalet  znajdują się dozowniki do bezdotykowej dezynfekcji rąk. Naszych gości zachęcamy również do korzystania z płatności bezgotówkowej, np. zakupu biletów online na stronie www.aquaparksopot.pl .

Niespodziewaną przerwę w funkcjonowaniu Aquaparku wykorzystaliśmy na przeprowadzenie prac serwisowych, porządki i dezynfekcję, wymieniliśmy wodę w basenach. Nasz Serwis Sprzątający przez całą dobę dba o to by było u nas czysto i bezpiecznie. Opracowaliśmy nowe procedury czyszczenia i dezynfekcji każdej strefy Aquaparku, tak aby nasi goście czuli się u nas komfortowo.

Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego – Państwowy Zakład Higieny twierdzi, że nie ma ryzyka zakażenia się przez wodę w basenie czy jacuzzi, oczywiście pod warunkiem, że będzie odpowiednio dezynfekowana.  Woda w naszych basenach jest wolna od zanieczyszczeń mikrobiologicznych oraz chemicznych. Do dezynfekcji używany jest roztwór podchlorynu sodu. Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia wykonujemy systematycznych badań jakości wody zgodnie z harmonogramem ustalonym przez organy Państwowej Inspekcji Sanitarnej. Informacje na temat jakości wody w naszych basenach można znaleźć na stronie.

Jesteśmy przekonani, że dzięki tym działaniom możemy zapewnić naszym gościom bezpieczny relaks w Aquapark Sopot. Zapraszamy do odwiedzin codziennie w godzinach 8.00-22.00.

NasiPARTNERZY

Park Wodny Sopot Sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie zarejestrowana przez Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 23 950 000,00 złotych. KRS: 0000018353, REGON: 191828357, NIP: 585-13-53-942, Bank PKO oddział w Gdańsku PL 08 1020 1811 0000 0402 0075 5280.