Serail Bath - Aqua Park Sopot

Sauny

Serail Bath

Ciepło w saunie wpływa relaksująco na całe ciało. Wpływa na mechanizmy obronne organizmu, usprawnia krążenie krwi, zapobiega rozwijaniu się infekcji bakteryjnych i wirusowych.

Pobyt w Serail Bath niesie za sobą wiele korzyści zdrowotnych. Podstawową jest korzystny wpływ na sferę psychiczną czyli poprawa samopoczucia. Po zakończonym zabiegu natychmiast odczuwa się rozluźnienie i pozbycie się nagromadzonego napięcia. Niweluje także bóle mięśniowe, a nawet reumatyczne. Oprócz tego przez skórę wydalane są toksyny nagromadzone w organizmie, co oznacza, że zabieg w łaźni błotnej może stanowić doskonałe uzupełnienie procesu detoksykacji organizmu.

Cały zabieg, który tu się odbywa można podzielić na 3 etapy: nagrzewanie, nawilżanie i zraszanie. Przed wejściem do łaźni błotnej należy opłukać ciało z potu i nałożonych wcześniej kosmetyków, a następnie delikatnie osuszyć ręcznikiem. Dzięki temu zabiegowi skóra będzie odpowiednio przygotowana na przyjęcie jak największej ilości cennych substancji zawartych w mineralnych glinkach i paście borowinowej.
Zabiegi w saunie błotnej polecane są osobom, które potrzebują odprężenia, cierpią na regularne bóle mięśniowo-stawowe lub zapalenia skóry. Wizyty z saunie powinny unikać osoby z dolegliwościami układu krążenia lub dotknięci różnego rodzaju infekcjami.

Pobyt w Serail Bath to także doskonały rytuał dla par, ze względu na odprężającą i intymną atmosferę, jaka panuje podczas zabiegu. Może stanowić wstęp do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych, ponieważ skóra po rytuale w łaźni błotnej jest doskonale oczyszczona, co wspomaga wchłanianiu substancji odżywczych, nawilżających, regenerujących i kosmetyków.

Cechy:

  • miejsce relaksu i odprężenia
  • temperatura 45°C, wilgotność 100%
  • klimat w pomieszczeniu: wilgotny
  • zapewnia oczyszczenie organizmu z toksyn
  • wspomaga wchłanianie substancji odżywczych, nawilżających i regenerujących
  • idealne dla osób cierpiących na regularne bóle mięśniowo-stawowe lub zapalenia skóry
  • odradzane osobom z dolegliwościami układu krążenia lub w trakcie infekcji
Możliwość korzystania z sauny przy wcześniejszej rezerwacji. Obowiązuje dodatkowa opłata według cennika zabiegów Spa.

Cennik

do 31 maja 2023 Rodzaj biletu Bilet 1h Bilet 3h Bez limitu
poniedziałek-piątek
Normalny 59 zł 89 zł 119 zł
Przedłużenie pobytu 1 zł/min 1 zł/min -
sobota-niedziela
Normalny 69 zł 109 zł 139 zł
Przedłużenie pobytu 1 zł/min 1 zł/min -
Wypożyczenie ręcznika 20 zł

NasiPARTNERZY

Park Wodny Sopot Sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie zarejestrowana przez Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 33 450 000 złotych. KRS: 0000018353, REGON: 191828357, NIP: 585-13-53-942, Bank PKO oddział w Gdańsku PL 08 1020 1811 0000 0402 0075 5280.