Aqua Senior - Aqua Park Sopot

Aqua Senior

Zajęcia trwają do 24 czerwca! 
Przerwa wakacyjna do września!

Zapraszamy na zajęcia z instruktorem:

  • Aqua Senior (gimnastyka w wodzie)
  • Aqua Senior Spinnnig  (rowery w wodzie)

Rezerwacje:
pon. – pt.: 8:00 – 16:00
Rezerwacje można odwołać do godz. 12:00 dnia poprzedzającego zajęcia. 

rezerwacje@aquaparksopot.pl
SMS:  +48 501194193

 

Aqua Senior Aerobik

czas trwania:

  • 45 minut zajęć z instruktorem
  • 45 minut na basenie w tym bicze wodne i jacuzzi w cenie

KARNETY:

>5 wejść: 175 zł (35 zł/1 wejście)

>10 wejść: 300 zł (30 zł/1 wejście)

>wejście pojedyncze ( 40 zł)

 

ilość uczestników: do 15 osób

Wykupując karnet należy zadeklarować termin i godzinę zajęć.


Zajęcia w wodzie dla starszych osób uwzględniające ich potrzeby i możliwości. Spokojne tempo, specjalnie dobrane ćwiczenia wykonywane w rytm lubianych przebojów. To gimnastyka, która nie tylko jest przyjazna dla kręgosłupa, ale również nie obciąża stawów, świetnie wzmacnia mięśnie, zapewnia poprawę kondycji i polepsza samopoczucie. Zajęcia odbywają się na płytkim basenie (100cm). Cel zajęć: doskonalenie koordynacji ruchowej, zwiększenie siły, zwiększenie wytrzymałości, poprawa ruchomości w stawach, wzrost kondycji fizycznej, poprawa podstawowej wydolności krążeniowo – oddechowej.

TERMINY ZAJĘĆ

Wtorki i piątki o 10.45

Aqua Senior Spinning

czas trwania:

  • 45 minut zajęć z instruktorem
  • 45 minut na basenie w tym bicze wodne i jacuzzi w cenie

KARNETY:

>5 wejść: 175 zł (35 zł/1 wejście)

>10 wejść: 300 zł (30 zł/1 wejście)

>wejście pojedyncze ( 40 zł)

ilość uczestników: do 9 osób

Wykupując karnet należy zadeklarować termin i godzinę zajęć.


Połączenie aerobiku i jazdy na rowerze dla seniorów. Ćwiczenia polegają na używaniu stacjonarnych rowerów umieszczonych w basenie, gdzie trenujący jest zanurzony do pasa w wodzie. Instruktor prowadzi zajęcia z roweru ustawionego naprzeciwko grupy uczestników. Aqua Spinning to nie tylko samo kręcenie pedałami w wodzie. Zajęcia mogą być urozmaicane również zmianami pozycji ciała oraz z wykorzystaniem dodatkowych akcesoriów jak na przykład hantli. Oprócz tego że pedały mają regulowane obciążenie, to również mogą obracać się w obu kierunkach. Ćwiczeniom zazwyczaj towarzyszy motywująca do wysiłku, dynamiczna muzyka. Charakterystyczną cechą tej formy sportu jest bardzo intensywna praca mięśni przy umiarkowanym odczuwaniu zmęczenia fizycznego dzięki środowisku wodnemu, w którym prowadzone są zajęcia. Aqua Spinning pozwala na zrzucenie zbędnych kilogramów, pomaga w walce z cellulitem oraz poprawia krążenie. Zwiększa również wydolność oddechową, wytrzymałość i kondycję fizyczną.

TERMINY ZAJĘĆ

Terminy do ustalenia z trenerem.


Regulamin Aquaszkoła

NasiPARTNERZY

Park Wodny Sopot Sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie zarejestrowana przez Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 18 450 000 złotych. KRS: 0000018353, REGON: 191828357, NIP: 585-13-53-942.